Bohaterowie

 
 |17|
Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, ze pięknie wyglądasz bez makijażu i ułożonych włosów. Poczekaj na mężczyznę, który przy swoich kumplach nazwie Cię 'Tą jedyną'.
-Mogę się w Panu zakochać?-Oczywiście. 
-Ale ja chciałabym tak z wzajemnością…

 |36|
Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata, przy kim nie będziesz chciał nic udawać.
- Dlaczego Ona? Mógł mieć każdą inną.
- I właśnie dlatego pragnął jej.
 |16|
Kupiła jabłkowo-arbuzowego tymbarka. Gdy go otworzyła, On podszedł i powiedział; Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwile nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz pocałuj.
- Serce zapierdala jak szalone… 
- Jak to.? 
- No kiedy na niego patrzę… 
- To nie patrz. 
- Kiedy nie mogę…
 |34|
- Co byś zabrał na bezludną wyspę ? - a ile mogę wziąć ? - dwie rzeczy. - zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł.
- I chcę być tą najważniejszą, rozumiesz? Tym jebanym numerem jeden. Oczkiem w głowie. diamentem, za którego byłbyś w stanie oddać wszystko.
- Rozumiem.
 |38|
Gdy Ją ujrzał uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do Niej i uściskał z całej siły tak, jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych brązowych oczach. Była szczęśliwa. Po raz pierwszy od dłuższego czasu, poczuła, że ma wszystko, czego potrzebuje.
 -Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki..
-Ale ja z niej nigdy nie wyszłam! Zawsze, gdy byłam już przy brzegu to on chwytał mnie za nogę i wciągał do niej ponownie..
|38|
Chłodnymi wieczorami lubiła się do niego przytulać, zaś ciepłymi popołudniami lubiła skradać mu niewinne całusy. Uwielbiała wpatrywać się w jego niebieskie oczy i kochała patrzeć jak tryska z nich bez warunkowa miłość. Zasypiała z myślą, że kocha ją ponad wszystko i zawsze budziła się z jego imieniem na ustach. Sprawiał, że czuła się szczęśliwa i potrzebna. Sprawiał, że miała ochotę żyć, miała ochotę uśmiechać się, wystawać godzinami przed lusterkiem, dbać o siebie i o innych. Chciała po prostu żyć.. żyć dla niego i choć nie umiała walczyć o to co kochała, robiła wszystko, aby ta chwila trwała wiecznie. Niekiedy łapała się na tym, że z godziny na godzinę coraz bardziej go nienawidziła, że z każdej minuty na minutę coraz bardziej za nim tęskniła, a z każdej sekundy na sekundę coraz bardziej kochała.
 - Nie patrz na innych, bo to nie oni decydują o twoim życiu.

8 komentarzy:

 1. Czekam na 1 rozdział! Zapowiada się ciekawie :3

  OdpowiedzUsuń
 2. już nie mogę się doczekać 1 rozdziału *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie ;**
  ~ Horanowa ;**
  Jak coś powiadamiaj o nowych rozdziałach swoich blogów ---> http://ask.fm/DariaGrabowska

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę wiedzieć gdzie znalazłaś te opisyy ? :D

  OdpowiedzUsuń
 6. zrobisz role playera ( idk jak to sie pisze) na twitterze? Prosimy!

  OdpowiedzUsuń